Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:00 - 21:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0344 502 07 69

0536 921 90 64

Hizmet / Halı Yıkama

Halı Yıkama

Kıskandıran Halılar

Evimizin temizliğini gösteren halılarımızdır şüphesiz. Ancak temizliği de bir o kadar zordur. İşte tamda bu noktada Kahramanmaraş halı yıkama firmamız devreye girmekte ve işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır.

Halılılarınızı evden teslim alıp itina ile en yeni teknolojiler denetiminde temizleyip kurutup aynı özenle kapınıza kadar getirmekteyiz. Halılarınız her türlü aksi duruma karşı tarafımız güvencesindedir. Tüm lekeleri izi bile kalmadan halılarınızdan yok edip halılarınıza ilk günde temizliğini geri kazandırmaktayız. Firmamızın en büyük çalışma politikası ise müşterilerine güler yüzle davranıp en iyi hizmeti sunmaktır.

Tüm çeşit halılarınız bizim için aynı özenle temizlenir misler gibi korkarak sizlerle tekrar buluşur. Artık bu temizlikten sonra tüm komşularınıza eşinize dostunuza gururla halılarınızı sunabilir ve laf aramızda azıcık kıskandırabilirsiniz.

 

 

 Halı yıkamacının telefon numarası kaçtı?

    Ev hanımlarının en ciddi temizlik sorunu, büyük taşınması zor koltuklar, büyük yorgan ve battaniyeler ile en önemlisi üzerinde yürünüp oturulduğu, çocukların yatıp yuvarlandığı için daha çabuk kirlenen değerli halılarının temizliğidir. Aynı sorun iş yerlerinde ki halılar içinde geçerlidir mutlaka.
     
     Fakat günümüz de halı yıkama firmalarının yaygınlaşması ve hizmet alanlarını genişletmeleri, teknolojiye entegre çalışma sistemlerini benimseyerek doğru uygulamaları yapan işinin uzmanı kadroları bulundurmaları sayesinde bu işler artık bir dert olmaktan çok uzak.
 
     Ev ve işyerlerinden alınarak ilaçlama, Kahramanmaraş halı yıkama, sıkma, kurutma ve paketleme işlemlerinden sonra hazır ve tertemiz kokular içinde evinize güler yüzlü çalışanların getirdiği yeni gibi olmuş halınızı keyifle kullanabilirsiniz artık. Uzun ömürlü olmasını sağlayacak organik malzemelerle güçlendirilmiş temizlik ürünleri kullanıldığı için içiniz rahat bir şekilde verdiğiniz ücretin karşılığının size tam manasıyla geri verildiğinden emin olabilirsiniz.
 
     İleri teknoloji kullanan kaliteli halı yıkama firmalarına içiniz rahat, güvenli bir şekilde halınızı teslim ederken artık birçok firmanın verdiği tamir bakım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Yüksek emiş gücü olan vakumlu makinalarla evde ki temizlemesi zor koltuklarınızın özenle temizlenip vakumlanması da bu tür firmaların verdiği yüksek kalite halı yıkama hizmeti ile birlikte verilmektedir.
 
     Yine yıkaması zor battaniye ve bazı yorgan türleri içinde yıkama imkânı olan halı yıkama fabrikaları ve firmaları mevcuttur. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde hizmet veren bu firmalara telefon ederek veya internet siteleri üzerinde kolaylıkla iletişime geçerek kısa sürede ziyaretlerini sağlayabilir ve sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmelerini sağlayabilirsiniz.